Relaţie la nivelul doi
– Bună fato, ce faci, mai cochetezi cu şeful de sus? – Fato, am trecut mai departe, între noi nu mai e nimic . – Cum aşa!? A renuntat la tine? – Nu, a renunţat Continuă să râzi…
– Bună fato, ce faci, mai cochetezi cu şeful de sus? – Fato, am trecut mai departe, între noi nu mai e nimic . – Cum aşa!? A renuntat la tine? – Nu, a renunţat Continuă să râzi…