Scuze pentru chiul

Mi-am sunat şeful azi dimineaţă şi i-am spus că azi nu pot veni la muncă.
– De ce, mă rog?
– Nevastă-mea stă tolanită în pat şi nu mi-a călcat costumul.
– Asta nu e o scuză! a strigat el.
– Ştiu, dar încercaţi să-i spuneţi ei asta…

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply