Scuze pentru chiul
Mi-am sunat şeful azi dimineaţă şi i-am spus că azi nu pot veni la muncă. – De ce, mă rog? – Nevastă-mea stă tolanită în pat şi nu mi-a călcat costumul. – Asta nu e Continuă să râzi…
Mi-am sunat şeful azi dimineaţă şi i-am spus că azi nu pot veni la muncă. – De ce, mă rog? – Nevastă-mea stă tolanită în pat şi nu mi-a călcat costumul. – Asta nu e Continuă să râzi…